پایه های آلومینیومی

به دنبال پایه مبلمان آلومینیومی هستید؟ مناسب برای انواع اثاثیه سنگین مانند پایه مبلمان منزل یا اداری و سایر کابینت های کفپوش چوبی.

ساخته شده از پایه های مبلمان آلومینیومی با کیفیت بالا، قوی و بادوام برای استفاده طولانی مدت.

پایه مبلی آلومینیومی تندیس 21 سانت کروم

پایه های کابینت از آلیاژ آلومینیوم و مواد فلزی ساخته شده است که باعث می شود پایه های کابینت ما بسیار پایدار باشد.

این پایه مبلمان از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و مواد فلزی، بادوام و قابل اعتماد ساخته شده است. در عین حال، از پایه های مبلمان آلومینیومی با کیفیت بالا، پایه فلزی، کابینت و اتصالات تلویزیون ساخته شده است.

در عین حال، ساخته شده از پایه های مرغوب با مواد پلاستیکی، محکم و بادوام برای استفاده. این پاها محکم و ماندگار هستند.

در ضمن این پایه ها برای کابینت، مبل و کابینت مناسب هستند.

پایه مبلی آلومینیومی تندیس 21 سانت مشکی

در ابزار مبل وستا، شما همچنین می توانید معاملات خوب دیگری را در مورد مبلمان فضای باز، قطعات مبلمان و پایه مبلمان پیدا کنید!

می توانید پایه ها را با قیمت های پایین خریداری کنید. با قیمت‌های پایین، ما شما را برای خرید اینترنتی همیشه مقصر نمی‌دانیم.

با تبلیغات متعدد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بیشترین پس انداز را داشته باشید!

خرید پایه آلومینیومی

خرید اقلام پایه مبلمان آلومینیومی مانند تعویض پایه مبلمان، کلاهک پای نردبان، میز و صندلی کمپینگ، به صورت آنلاین با ابزار مبل وستا آسان است و تنها به چند کلیک نیاز دارد.

پایه مبلی آلومینیومی داتیس 21 سانت طلایی

مواد تشکیل دهنده پایه های آلومینیومی

از مواد مختلفی مانند فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، آلیاژ آلومینیوم و لاستیک برای پایه های مبلمان آلومینیومی استفاده می شود.

پایه های مبلمان آلومینیومی برای انواع مناسبت ها مانند فضای باز و ساحل مناسب است. هنگامی که در حال خرید پایه ها هستید، به دسته‌های مکمل دیگر مانند قطعات و لوازم جانبی rv، چرخ‌های مبلمان، میزهای رزوه‌دار و میزهای فضای باز نگاهی بیندازید، تا بتوانید هر آنچه را که نیاز دارید را در یک بررسی خریداری کنید.

خرید پایه مبل آلومینیومی از ابزار مبل وستا

معاملات بیشتری را در مورد مبلمان فضای باز، قطعات مبلمان و پایه مبلمان به صورت آنلاین پیدا کنید و با ابزار مبل وستا امن خرید کنید. شما می توانید مجموعه ای از اطلاعات دیگر در مورد کیفیت، قیمت و نکاتی را که سایر خریداران مفید دانسته اند، دریافت کنید.

شما نظرات واقعی پایه ها را خواهید یافت که تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری خرید آگاهانه را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر برای انتخاب پایه ها به کمک نیاز دارید، نظرات واقعی پایه ها را که توسط خریداران باقی مانده است را بخوانید تا انتخاب های خود را محدود کنید!

بررسی های ما به شما کمک می کند تا بهترین پاها را پیدا کنید. خواندن نظرات خریداران همکار در مورد پاهای محبوب قبل از خرید!

موارد استفاده از پایه آلومینیومی

محصولات مرتبط با پایه مبلمان آلومینیومی: اندازه کوچک آن را برای وسایل کوچک مبلمان مانند قفسه کتاب، کابینت تلویزیون، میز قهوه خانه، قفسه و سایر ست های مبلمان که در خانه ضروری هستند، مناسب می کند.

مزیت های استفاده از پایه آلومینیومی

نصب آسان، پایه های مبلمان از آلیاژ آلومینیوم و مواد فولادی ضد زنگ با استحکام بالا و دوام طولانی ساخته شده است. مناسب برای انواع میز، کابینت، میز قهوه خوری، میز کناری و سایر مبلمان مانند پایه مبل، کابینت تلویزیون، کتابخانه، کمد، میز کنار تخت و غیره.

پایه مبلی آلومینیومی پرنس 20 سانت طلایی

مانند پایه های میز در اندازه های مختلف می توان در انواع مختلف مکان ها مانند مبل، کابینت تلویزیون، میز تحریر، کابینت و ... استفاده کرد.

مناسب برای مبل، میز و سایر مبلمان.

کابینت وسیله ای کاربردی است که به راحتی نصب می شود، به راحتی می توانید آن را بدون هیچ ابزاری روی زمین جابجا کنید.

این کف کابینت برای فضاهای کوچک خانه، اداره، خوابگاه یا آپارتمان مانند آپارتمان، کتابخانه و ادارات مناسب است و در فضاهای کوچک دیگر نیز قابل استفاده است.

مناسب برای مبلمان و کف لوازم خانگی، میز، قفسه و موارد دیگر مانند لوازم آشپزخانه، قفسه کتاب، کابینت تلویزیون و میز.

وقتی چیزی از پایه های مبلمان آلومینیومی دیدید، می توانید آن را در ابزار مبل وستا خرید کنید!

انتخاب پایه های مبلمان

آلومینیومی همیشه در ابزار مبل وستا به روز می شود.

شما می توانید هر زمان که بخواهید برگردید و طیف جدیدی از پایه ها را پیدا کنید. برای اینکه شکار پایه ها را آسان تر کنید، از فیلترهای متعدد برای محدود کردن انتخاب خود استفاده کنید.

خرید پایه مبلمان آلومینیومی در ابزار مبل وستا

با تبلیغات چندگانه پایه مبلمان آلومینیومی، می توانید هر آنچه را که نیاز دارید را به راحتی از خانه خود دریافت کنید.

اگر عاشق یک معامله خوب روی پایه های مبلمان آلومینیومی هستید، به جای درستی آمده اید.

در ابزار مبل وستا، پایه ها را به راحتی خریداری کنید تا بتوانید از صرفه جویی در قیمت بسیار لذت ببرید!

برای خرید پایه ها به صورت آنلاین، همیشه مهم است که مراقب پیشنهادات و تبلیغات باشید.

تبلیغات متعددی را در پایه ها مشاهده خواهید کرد که روزانه انجام می شود، بنابراین پس انداز را از دست ندهید.

رضایت شما اولین و مهمترین دغدغه ما و دستاورد ما در وب سایت ماست.

انتخاب پایه ها از پورتال آنلاین یا برنامه تلفن همراه در ابزار مبل وستا پشتیبانی می شود. پایه های خرید ایمن است و ما از آن مطمئن هستیم.

هنگام خرید در وب سایت ما از تخفیف لذت ببرید! با خرید پایه ها در وب سایت ما، معاملات شگفت انگیزی دریافت کنید.

مزایای پایه های آلومینیومی

◆ پایه های مبلمان از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده اند - سطح آنودایز شده است، در برابر فشار و خوردگی مقاوم است، زنگ نمی زند و به راحتی تغییر شکل نمی دهد.

◆ ساختار داخلی: ضخامت صفحه نصب 6 میلی متر است که دارای ثبات فیزیکی قوی، ساختار پایدار، استحکام بالا و ظرفیت باربری قوی است. هر پا حداکثر بار بیش از 100 کیلوگرم را تحمل می کند.

موارد استفاده

◆ مناسب برای کابینت تلویزیون، میز قهوه، صندلی، کابینت، کابینت کفش، تخت، پاهای کوهنوردی، کمد، قفسه کتاب، کابینت حمام، مبل و غیره.

مشخصات پایه های آلومینیومی

پایه های مبلمان قابل تنظیم ارتفاع ما از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا، طراحی منحصر به فرد، قابل تنظیم ارتفاع، بادوام و تحمل وزن 400 کیلوگرم ساخته شده است.

اکثر مبلمان را می توان به طور گسترده تنظیم کرد و هر مبلمان مجهز به بالشتکی است که کف را خراش نمی دهد.

13 اندازه برای انتخاب وجود دارد. مشخصات محصول:؟ نام: پایه های کابینت قابل تنظیم؟ رنگ: نقره ای؟ جنس: آلیاژ آلومینیوم؟ ظرفیت بار: 400 کیلوگرم (4 عدد)؟ ارتفاع قابل تنظیم: 0.8 سانتی متر ضخامت صفحه نصب: 6.0 میلی متر؟ ضخامت لوله مربع: 1.0mm تعداد: پای مبلمان 4X؟ لوازم جانبی: پیچ؟ اندازه: 6cm، 8cm، 10cm، 12cm، 15cm، 18cm، 20cm، 22cm، 25cm، 28cm، 30cm، 35cm، 40cm؟ به طور گسترده در مبل، کمد، کابینت تلویزیون، تخت خواب، کابینت حمام، میز قهوه، کمد و سایر مبلمان چوبی یا فلزی استفاده می شود.

سخن آخر لوازم مبل وستا

ما صمیمانه امیدواریم که بتوانید بهترین لوازم جانبی مبلمان را پیدا کنید. این محصول آسان برای استفاده، آسان برای استفاده، توجه به جزئیات، بهبود کیفیت، به شما تجربیات مختلف، پایه مبلمان، حمایت از خانه پایدار است

احتیاط: 1. عکس های محصول به صورت نوع گرفته می شوند، اما به دلیل تکنولوژی دوربین، نور، نمایشگر و سایر عوامل، تفاوت جزئی بین عکس های واقعی و واقعی وجود خواهد داشت و شی دریافتی واقعی برتری خواهد داشت.

خیلی خوشحالم که می توانید برای خرید به فروشگاه من بیایید.

حضور شما به منزله قدردانی از محصولات ماست.

3. لطفاً انحراف اندازه 1-2 سانتی متر و تفاوت رنگ جزئی را مجاز کنید، زمان تحویل 10-15 روز است

جهت مشاوره با کارشناسان فروش ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09129408891

و با سرچ ابزار مبل وستا در اینستاگرام از دیدن سایر محصولات ما غافل نشوید.